Olimp Alkagen 120 kaps.
  • Olimp Alkagen 120 kaps.

Olimp Alkagen 120 kaps.

10,00 €
Su mokesčiais

Olimp Alkagen sudėtyje yra šarminių metalų druskos hidrokarbonato ir citrinos rūgšties, taip pat cinko (amino rūgšties chelato Albion ® forma), kuria prisidedama prie normalaus rūgščių-šarmų apykaitos ir magnio, kuris prisideda prie elektrolitų pusiausvyros.

Kiekis :
Kiekis

Produkto sudėtyje yra šarminių metalų druskos hidrokarbonato ir citrinos rūgšties, taip pat cinko (daugelyje amino rūgšties chelatas Albion forma ®), kuris prisideda prie normalaus rūgščių-šarmų apykaitos ir magnio, kuris prisideda prie elektrolitų pusiausvyros.


REKOMENDUOJAMAS


ALKAGEN ™ skirtas visiems fiziškai aktyviems asmenims, kurie nori sutrumpinti po treniruotės atsigavimo laiką ir sumažinti kūno rūgštingumą sukeltą intensyvaus fizinio aktyvumo ar gyvenimo būdo. ALKAGEN ™ taip pat rekomenduojama žmonėms, kurie perdaug vartoja rūgštinius produktus, pavyzdžiui, kavos, juodos arbatos, šaltos mėsos, mėsos, saldumynų ir alkoholio.

SUDĖTIS

natrio karbonatas, kalio bikarbonatas, kalcio druskos ortofosforo rūgšties, kalio citratas, magnio druska citrinos rūgšties kalcio druskos, citrinų rūgšties, magnio oksidas, sumaišymo agentas - mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojančios agentas - magnio stearatas, cinko bisglicinatas (cinko amino rūgšties chelatas Albion ®) kapsulė (želatina, spalva: E171).
 

Sudėties informacija 4 kapsulės
Natrio karbonatas 1500 mg
Kalio bikarbonatas 1500 mg
Kalcio druskos ortofosforo rūgšties 600 mg
Kalio citratas 500 mg
Magnio druskos citrinos rūgšties 500 mg
Kalcio druskos citrinų rūgšties 360 mg
Magnio oksidas 120 mg
    iš kurių:  
         Kalis 775 mg (38,8%*)
         Magnis 145 mg (38,7%*)
         Kalcis 260 mg (32,5%*)
         Cinkas
         iš amino rūgšties chelatas Albion ®
1,5 mg (15%*)
         Natris 405 mg

*% RPN-rekomenduojama paros norma

VARTOJIMAS

Rekomenduojama naudoti: gerti po 2 kapsules du kartus per dieną tarp valgymų. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojama kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra rekomenduojamas.

Įspėjimas: produktas neturėtų būti vartojamas nėštumo, žindymo arba jei padidėjęs jautrumas bet kuriai preparato sudedamųjų dalių metu.

Laikyti orginalioje pakuotėje, sausoje, saulės neapšviestoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Endurance