• Nauja
5% Nutrition Rich Piana 5150
  • 5% Nutrition Rich Piana 5150

5% Nutrition Rich Piana 5150

32,00 €
Su mokesčiais

„5150®“  didžiulė dozė prieš treniruotę, kuri suteikia maksimalų energijos padidėjimą, beprotišką pompą ir maksimalią koncentracija. Komplekte yra kofeino kompleksas, kuriame yra 8 šaltiniai kofeino, kartu su N-Acetil L-Tirozinu, skirtu fokusuotis,  L-Citrulline ir Taurinu kraujotakai gerinti, taip pat Beta-Alaninu ištvermei didinti.

Skonis :
Svoris :
Kiekis

„5150®“  didžiulė dozė prieš treniruotę, kuri suteikia maksimalų energijos padidėjimą, beprotišką pompą ir maksimalią koncentracija. Komplekte yra kofeino kompleksas, kuriame yra 8 šaltiniai kofeino, kartu su N-Acetil L-Tirozinu, skirtu fokusuotis,  L-Citrulline ir Taurinu kraujotakai gerinti, taip pat Beta-Alaninu ištvermei didinti.

L-citrulinas - 4 gramai

Čia nekalbame apie „Citrulline Malate“; mes kalbame apie gryną L-citruliną. Daugelyje tų kitų pompos gaminių Citrullinas derinamas su obuolių rūgštimi. Pažvelgę ​​atidžiau, pamatysite, kad obuolių rūgštis paprastai sudaro didžiąją dalį viso „Citrulline“ turinio. Tai svarbu, nes norint gauti visą šio labai veiksmingo  ingrediento dozę. Citrulinas kepenyse virsta Argininu ir skatina geresnį ilgalaikį kraujo pritekėjimą į raumenis nei pats Argininas. (1) 5150 yra 100% gryno L-Citrulino kuri yra labai efektyvi 4 gramų dozė.

Beta-alaninas - 2 gramai

Šis gerai žinomas ingredientas netiesiogiai veikia pieno rūgštį ir mažina nuovargį, padidindamas karnozino kiekį dirbančiuose raumenyse, leisdamas jums daryti papildomus pakartojimus. Karnozinas susideda iš aminorūgščių beta-alanino ir histidino, natūraliai randami organizme ir yra vienas iš pagrindinių junginių, kurie mažina pieno rūgštį darbiniuose raumenyse.

L-taurinas - 2 gramai

Atrodo, kad pastaruoju metu taurino yra daugybėje papildų, kurie vartojami pagerinti treniruotės efektyvumą. Taurinas yra sąlygiškai nepakeičiama aminorūgštis, randama daugiausia smegenų, širdies ir griaučių raumenyse. Taurinas sumažina smegenų nervinius impulsus, kurie padidina kraujospūdį, taip sumažindami atsparumą kraujo tėkmei. Be to, taurinas padidina raumenų ląstelių tūrį, nes padeda raumenims išlaikyti vandens molekules.

N-acetil-L-tirozinas - 750 mg

Tai yra labiausiai prieinama „Tyrosine“ forma, o tai reiškia, kad norint gauti norimą poveikį reikia mažesnio kiekio. Tirozinas yra labai populiarus koncentracijos stipriklis, padidinantis neuromediatorių noradrenalino ir dopamino kiekį. Padidėjęs šių neurotransmiterių kiekis pagerina nuotaiką ir susikaupimą, palengvina ir sumažina nerimo ir streso jausmus.

Cholino bitartratas - 500 mg

Smegenų ir raumenų ryšys yra vienas iš „šventųjų gralių“ kultūrizmo srityje, iš tikrųjų jūsų ryšys su darbiniais raumenimis treniruotės metu yra visko pagrindas. Cholinas yra ingredientas, skatinantis pažinimo funkcijas, įskaitant geresnį smegenų ir raumenų ryšį.

„Stim-Crazy“ kofeino kompleksas - 400 mg

Kaip matote, 5150 pasižymi labai stipriu energijos ir dėmesio sutelkimo ingredientų profiliu, kuris taip pat apima didelę kofeino dozę (400 mg!) Iš 8 skirtingų šaltinių: bevandenio kofeino, dikafeino malato, teobromino, žaliosios arbatos, yerba mate ekstrakto, guaros ekstrakto. , Žaliosios kavos pupelių ekstraktas ir „Gotu Kola“ ekstraktas. Tai tikslus kofeino šaltinių derinys, sukurtas sklandžiai, prailgintai energijai, ir pašalinti visus nemalonius pašalinius kofeino poveikius (kaip rankų virpėjimas, dėmesio praradimas, negalėjimas susikoncetruoti). Į šį kompleksą taip pat įeina Rauvolfia Canesens, alfa-johimbino šaltinis, kuris yra dar vienas stimuliatorius, dažniausiai naudojamas riebalų deginimo produktuose.

PORCIJA 1 ŠAUKŠTAS: 12,7G Porcijų pakuotėje: 30 PER SERVING % DAILY SERVING
Vitamin B-3 (as niacin) 30 mg 150%
Vitamin B-12 (as cyanocobalamin) 1,000 mcg 16667%
L-Citrulline 4,000 mg *
Beta Alanine 2,500 mg *
L-Taurine 2,000 mg *
N-Acetyl L-Tyrosine 750 mg *
Choline Bitartrate 500 mg *
Higenamine Hydrochloride 50 mg *
Hordenine Hydrochloride 50 mg *
Synephrine Hydrochloride 30 mg *
Kofeino formulė: 505 mg *
Caffeine Anhydrous, Dicaffeine Malate, Theobromine, Caffeine (from Green Tea (Leaf)), Yerba Mate Extract (Leaf), Guarana Extract 22% (Seed), Rauvolfia Canescens (Alpha-Yohimbine) (Whole Plant), Green Coffee Bean Extract (Seed), Gotu Kola Extract (Centella asiatica) (Whole Herb)

Kiti ingridientai: naturalus skoniai, citrinos rūgštis, silicio dioksidas, sukralozė.

5% Nutrition Rich Piana 5150