Olimp Perfect Skin 30 kap.
  • Olimp Perfect Skin 30 kap.

Olimp Perfect Skin 30 kaps.

8,50 EUR
Su mokesčiais

GRAŽI IR ELASTINGA ODA !!!

Kiekis :
Kiekis

 

Asmens duomenų apsauga.

 

Jeigu užsakymo vertė viršija 60€ pristatymas NEMOKAMAS visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Nerija.

 

Grąžinimo garantija.

Perfect skin hydro-complex™ kompozicija išplėtota mokslinėmis studijomis, siekiant papildyti kasdieninę mitybą aktyviomis dalelėmis, įtakojančiomis odos funkcionalumą ir išvaizdą. Kasdieninis papildas sudarytas iš dviejų unikalių komponentų kompozicijų: Hydro-flex (hidro-lanksčios) odos kompekso ir Antioxidant (antioksidantų) formulės, kas daro odą sveiką ir patrauklią. 

Kodėl oda taip greitai sensta? 

UV (ultravioletiniai) spinduliai, aplinkos tarša ir neteisinga mityba skatina odoje laisvųjų radikalų formavimąsi. Jie yra labai agresyvios ir reaktyvios dalelės, kurios daro neapsakomą žalą jungiamojo audinio srityje. Kai mes jauni, mūsų natūralūs apsaugos mechanizmai neutralizuoja laisvuosius radikalus, bet su amžiumi ši savybė prastėja. Tada odos senėjimo procesas yra daug greitesnis. Oda praranda skaistumą ir elastingumą. Laisvieji radikalai sunaikina kologeno daleles; oda praranda drėgmę, tampa gležna. Atsiranda pirmosios raukšlės, su laiku jos tampa ilgesnės ir gilesnės. 

Kaip padėti savo odai? 

Dėl specifinės odos struktūros labai daug faktorių įtakoja jos išvaizdą ir būklę. Oda yra išorės barjeras, todėl daugelio maistingųjų medžiagų ir vandens prasiskverbimas yra ribotas. Sėkmės raktas yra maistas, turintis aktyvių komponentų, palaikančių odos sveiką būklę. Mokslininkai atrado daug dalelių, kurias vartojant tam tikromis normomis sulėtėja raukšlių formavimosi procesas, filtruojami UV spinduliai ir eliminuojami laisvieji radikalai, apribojamas jų žalingas poveikis. 

Kaip drėkinti odą ir pagerinti jos kokybę? 

Hydro-flex odos kompleksas 

Daug vandens akumuliuojasi giliausiuose odos sluoksniuose, dermio ląstelėse. Tai junginių riba, kurie daro odą elastingesnę ir atsparią mechaniniam poveikiui. Perfect skin hydro-complex™ yra kasdieninis papildas tiekiantis daleles, kurios yra esminės palaikyti odą tinkamai drėkinamą, tvirtą ir elastingą. 
Hydro-flex skin komplekse yra kolagenas, pats svarbiausias baltymas organizme. Jį sudaro beveik 70% visų kūną "statančių" baltymų, štai kodėl nustatytas jo kiekis yra toks svarbus. Kolageno skaidulos sucementuoja odą, užtikrina reikalingą jos kokybę ir elastingumą. Yra labai svarbu papildyti mitybą kolagenu su amžiumi, kadangi kūnas šio baltymo gamina vis mažiau, todėl formuojasi raukšlės, oda tampa palaidesnė ir plonesnė.

Hydro-flex odos kompleksas yra drėkinanti formulė kurios sudėtyje yra didelis kiekis ekskliuzyvinės hialurono rūgšties - biopolimero, kuris suriša vandenį dermyje. Viena šios medžiagos dalelė gali absorbuoti apie 250 vandens dalelių, įgaunant tankaus gelio formą. Dėl hialurono rūgšties oda tampa tvirta, intensyviai sudrėkinta ir švelni. Natūralus kvarcas esantis produkte, tirpsta tam tikrose dermio ląstelėse, kur absorbuoja papildomą kiekį vandens. Gerai sudrėkinti ir pamaitinti giliausi odos sluoksniai užtikrins epidermio funkcionalumą, oda atrodys gražiai bus tvirta ir sveika.   

Hydro-flex odos kompleksas sudėtyje turi biotiną, vitaminą labai sverbų odos funkcionavimui, skatindamas enzimų aktyvumą, svarbių odos išvaizdai ir maitinimui. Jo deficitas dažnai sukelia odos pažeidimus ir išbėrimus.

STOP laisviesiems radikalams! 

Antioksidantų formulė yra gerai parinklas pačių aktyviausių antioksidantų derinys, svarbus odos funkcionavimui. Šie junginiai padeda neutralizuoti laisviuosius radikalus, kurie dideliais kiekias kiekvieną dieną kuriasi odos zonoje, tokiu būdu ją ardydami ir prieš laiką sendindami. Antioksidantai vaidina svarbų vaidmenį odos funkcionavime - pildydami jais mitybą, mes užtikriname jų funkcionalumą organizme ir natūralių apsaugos mechanizmų veikimą. 

Antioksidantų "perfect skin" formulė – stiprūs antioksidantai saugantys tavo odą nuo laisvųjų radikalų: 

Stiprios koncentracijos vynuogių sėklų ekstraktas, turintis didelę dozęproanthocyanidino (OPC), ir  žalios arbatos ekstraktas turintis daug katechino (EGCG) – porelė ekstremaliai aktyvių žolinių antioksidantų, labai efektyvių neutralizuojant laisviuosius radikalus susidariusius odoje. Jie gali prasiskverbti tarp kolageno dalelių papildomai užtikrindami odos elastingumą. 

PureWay-C® – patentuotas kompleksas, kurio sudėtyje yra vitamino C su citrusiniu bioflavanoidu forma, charakterizuojama geriausiu pasisavinimu ir greičiausiu absorbavimu.  Mokslinės studijos patvirtino, kad vitaminas C kombinacijoje su natūraliu augalų vašku ir bioflavanoidais (PureWay-C®) yra pati efektyviausia dalelė užtikrinanti odos regeneraciją. Vitaminas C yra ketrinė dalelė naujo kolageno sintezėje ir labai stiprus antioksidantas, taigi tai reiškia, kad jis yra tarp pačių svarbiausių vitaminų odos funkcionavimui. 

Vitaminas E – antras pagal svarbumą po vitamino C, svarbus vitaminas dėl savo stipraus antioksidancinio poveikio, reikalingas palaikyti odą reikiamoje kondicijoje. 

Albion® amino rūgščių pačių svarbiausių odai mineralų šelatai tokių kaip selenis, cinkas, varis ir manganas, garantuoja geriausią absobciją ir efektyvumą prieš laisvuosius radikalus. Selenis yra elementas kuris kartu su L-cistinu, esančiu preparate, pagamina gliutationą – vieną iš stipriausių mažo molekulingumo antioksidantą gaminamą odos ląstelėje, ir užtikrinantį apsaugą nuo laisvųjų radikalų.  Didelis cinko kiekis gali būti randamas epidermyje. Jis saugo giliuosius odo sluoksnius nuo laisvųjų radikalų, susiformuojančių dėl UV radiacijos. Be to cinkas kartu su manganu dalyvauja keratinocitų migracijoje – specialios ląstelės gamina keratino skaidulas, taip paremdamos epidermio regeneracijos procesus.Manganas superoksido dismutazės komponentas – enzimas neutralizuojantis laisvuosius radikalus, kurie turi žalojamajį poveikį odos ląstelėms. 

Karotenoidai – beta karotenas ir likopenas – yra ekstremaliai aktyvūs antioksidantai, efektyviai dirbantys su vitaminu C ir E ir gliutationu. Jie gali kauptis odoje, veikdami kaip filtras prieš saulės radiaciją ir laisvųjų radikalų poveikį. Be to, po transformavimosi į vitaminą A, jie remia epidermio ląstelių procesus susijusius su reprodukcija, regeneracija ir atsinaujinimu.

Kam Perfect skin hydro-complex™ rekomenduojamas? 

Preparatas ypatingai rekomenduojamas moterims, kurios rūpinasi savo išvaizda, bei priemone, kuri gerintų išvaizdą, drėkinimo lygį ir odos tvirtumą bei nuetralizuotų laisvuosius radikalus joje.

 

VARTOJIMAS:

1kapsulė per dieną tarp valgių

Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Rekomenduojama subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų.

 

SUDĖTIS:

MAISTINĖ VERTĖ 1 KAPSULĖ
Kolagenas 300 mg
Hialurono rūgštis 25 mg
Silica 10 mg
Biotinas 25 µg (50%*)
Vynuogių sėklų ekstraktas 50 mg
jame: 95% proantocijanidino 47.5 mg
Žaliosios arbatos ekstraktas 50 mg
jame: 98% polifenolių, 80% katehinų, 55% EGCG  
Patentuotas vitaminas C ir citrusų bioflavanoidai PureWay-C® 44.5 mg
jame: vitaminas C 40 mg (50%*)
Vitaminas E 6 mg (50%*)
Albion® selenio amino amino rūgšties šelatas 2.5 mg
jame: selenis 0.025 mg
Albion® cinko amino amino rūgšties šelatas 37.5 mg
jame: cinko 7,5 mg (75%*)
Albion® vario amino amino rūgšties šelatas 5 mg
jame: vario 0.5 mg
Albion® mangano amino rūgšties šelatas 6.25 mg
jame: mangano 1 mg
Beta-karotinas 1 mg
Likopenas 1 mg
L-Cistinas 10 mg


* RDN – rekomenduojama dienos norma  

Ingredientai: collagen (hydrolysed gelatin), green tea extract (98% polyphenols, 80% catechins, 55% EGCG), grape seed extract, mineral components (Albion® zinc amino acid chelate, Albion® manganese amino acid chelate, Albion® copper amino acid chelate, Albion® selenium amino acid chelate), vitamins (L-ascorbic acid – vitamin C PureWay-C®, dl-á-tocopherol– vitamin E, D-biotin), sodium hyaluronate, colloidal silica, beta-carotene, lycopene, L-cystine, citrus bioflavonoids, microcrystalline cellulose – filling substance, magnesium stearate – anti-caking agent, capsule (gelatin – sheath component, colour: E171, E104, E110).

Olimp Perfect Skin 30 kaps.