Olimp L-Carnitine Xplode powder 300 g.
  • Olimp L-Carnitine Xplode powder 300 g.

Olimp L-Carnitine Xplode powder 300 g.

26,00 €
Su mokesčiais

EKONOMIŠKA PAKUOTĖ, UŽTEKS ILGAM !!!

Skonis :
Svoris :
Kiekis

EKONOMIŠKA PAKUOTĖ, UŽTEKS ILGAM!!!

Aminorūgštis L-karnitinas mėgiamas kaip riebalų deginimo papildas. Karnitiną gamina ir žmogaus kepenys, tačiau nevienodai: vieni pagamina daugiau, kiti - mažiau. Todėl vartojimas papildomai duoda geresnį efektą.

L-karnitinas yra būtinas pernešti riebalus į raumenis energijai gauti tiek sporto, tiek poilsio metu. Tie, kurių organizme yra mažai šios aminorūgšties, labiau linkę priaugti riebalų, turi mažiau ištvermės.

Karnitino poveikis juntamas tiek lengvo, tiek intensyvaus fizinio krūvio metu. 

L-karnitino vartojimas priklauso nuo jo cheminės formos. L-karnitino l-tartratas, l-karnitinas, propionyl-l-karnitinas dažniausiai vartojami su maistu, tuo tarpu acetyl-l-karnitinas - ant tuščio skrandžio (*gamintojas gali nurodyti kitaip). Nors poveikis juntamas vartojant ir 1 gramą per dieną, tačiau maksimaliam rezultatui geriausia vartoti 2-3 gramus.

Olimp L-Carnitine Xplode Powder - aukštos kokybės L-karnitino papildas milteliais, kuriame ne tik didelė dozė L-karnitino, bet ir magnis su vitaminu B6.

Produktas skirtas aktyviems asmenims ir sportininkams, norintiems sumažinti kūno riebalų kiekį.

VARTOJIMAS: vartoti 1 porciją (3 gramus / 1 samtelį) prieš treniruotę, ištirpinus 130 ml vandens. Vartoti iškart po paruošimo.

Maistinė vertė
Porcija 3 g
L-Carnitine Tartare
kuriame
:
    L-carnitine
2240 mg

1500 mg  
Magnis 59 mg (15%*)
Vit. B6 0,7 mg (50%*)

 

%* - RPN - rekomenduojamos paros normos.

L-Carnitine Xplode powder